pondělí 6. února 2017

Sraz šneků...Věnec tohoto typu jsem viděla loni nebo předloni v časopise a moc se mi líbil. Takže jsem do síně na okno dala sklenici a s Justýnčinou pomocí jsme začaly sbírat...

V lednu jsme si užili nádherné zimní počasí se sněhem, ale když sousedka začala opět silněji vyvádět (téměř každý den na nás buší a sprostě řve přes zeď), začala jsem tušit, že zima začne pomalu končit (to už máme za ty roky vysledováno, na konci zimy prostě začne, to pak stačí když v půl devaté  večer vytírám a ťuknu násadou mopu do kuchyňské linky a ona spustí... Ne, opravdu nepřeháním...) Měla jsem pravdu (teda spíš sousedka :), o víkendu se oteplilo přes den na osm stupňů, a sníh začal rychle tát...

Takže to chtělo nějaký nový věnec a ulity na okně se konečně dostaly ke slovu... Justýnka mi pomáhala, ulity ometala štětcem, jinak už byl potřeba jen korpus a tavné lepidlo...P. S.: O víkendu jsme se zaregistrovali na geocaching a v neděli jsme úspěšně našli první "poklad".

3 komentáře:

 1. Páči sa mi, pekné a ešte prírodné a univerzálne:-)
  To mi je ľúto, že nemáte pokoj!
  Niekedy mi je úzko, že nás tiež takto nejak asi občas zachytia susedia, býva u nás krik aj ruch...no, nikoho neutláčame, snažím sa o opak, aj keď ľudia si nás vedia hneď zaradiť...Milo, keby nebol liečený, by isto len niekde zúril v ústave.
  Nikto ho nechcel a práve mu štvorročnému hrozil odchod tam. ,,Rozplietla,, som jeho diagnózy u nás doma, no, niekedy je u nás aj tak,,psychiatria,,.
  O tom ,,svetovom hľadaní pokladu,, viem od Nadi, myslím, že tu v okolí už bola hľadať tiež:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný věnec, jste moc šikovné.

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý věnec! Taky tyhle poklady sbírám...:-). P.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši návštěvu i za komentář... A přeji krásný den, Veronika

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...