pondělí 17. srpna 2015

Přípravy na blížící se výstavu...


5 komentářů:

 1. Som to netušila, že ten ateliér Ronica je reálny :-)
  Potom urobíš aj virtuálnu ?

  OdpovědětVymazat
 2. Jj, mám to štěstí, že mám doma krásnou místnost spojenou se zimní zahradou, která je mým královstvím pro tvoření... Teď, když jsou děti (hlavně Ondra) malé, tak čas moc není, ale je super, když se člověk může někde s tvořením rozložit a neřešit, že zavazí :-) Určitě pak ukážu fotky z výstavy :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi tak chýba pre moju umeleckú dušičku, ja som celá detstvo prekreslila...potom som tvorila na seba, na deti, teraz v tomto dome, aj interiér bez nejakých ohľadov na detstvo detí ( aj keď nejaké ohľady tu sú )...teraz dám post o skracovaní závesov a bola to tortúra :-) a často som si pri tom pomyslela, na miestnosť s veľkým stolom, len pre mňa, na tvorbu...moji sú už veľkí a stále nás pribúda, neubúda...:-)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Peťo, bude 12. září v Galerii města Blanska. Nevím, kde bydlíš :-), ale srdečně Tě zvu - pokud budeš mít čas, chuť a nemáš to úplně z ruky... Určitě (doufám :-) bude nějaká pozvánka a dám na blog víc informací. Máme s několika bývalými spolužáky z ateliéru výtvarnou skupinu Paperback a toto bude naše druhá společná výstava...

   Vymazat

Děkuji za Vaši návštěvu i za komentář... A přeji krásný den, Veronika

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...